لاغری موضعی با دستگاه آر اف:

هر روز مطالب جدیدی از انواع لاغری موضعی با دستگاهای جدید, در سایت ها و مقالات منتشر می شود. روشها و دستگاه هایی که هنوز امتحان خود را پس نداده اند, و نتایج نامعلومی دارند.  اما لاغری موضعی با دستگاه آر اف روشی که سالهاست در ایران انجام می شود, و سلامت و امنیت آن طی سالها استفاده و تجربه تضمین شده است. این یعنی مزیتی بزرگ نسبت به متدها و روشهای جدید ناشناخته در لاغری موضعی.

همچنین بخوانید:

لاغری شکم و پهلو و روش از بین بردن چربی‌های این نواحی بدن

 

با شناخت کامل از جزئیات و عملکرد دستگاه لاغری آر اف, رسیدن به اندامی ایده آل و مناسب برای علاقه مندان به زیبایی و تناسب اندام محقق خواهد شد. انتخاب درست نتایج مطلوب خواهد داشت.

لاغری موضعی با دستگاه آر اف

امروزه به آدمهای اطرافمان که نگاهی بیندازیم, متوجه می شویم کسانی که به دنبال تناسب اندام و لاغری موضعی هستند, اغلب از انباشت چربی در نواحی شکم, پهلو, ران و بازو گلایه دارند.

عوامل ژنتیکی چاقی و رفع چاقی با RF

واقعیت این است که چربی این نواحی,  اگر خوشبینانه به قضیه نگاه کنیم و عوامل ژنتیکی را دخیل ندانیم با رژیم غذایی و ورزش شاید کمتر شود, ولی در صورت دخیل بودن عوامل ژنتیکی, چربی این ناحیه با ورزش و رژیم غذایی هیچگاه به طور کامل حذف نخواهد شد. چون دخالت عوامل ژنتیکی در چاقی اثری قوی و غیر قابل انکار است. حال راه حل از بین بردن چربی های زائد در این ناحیه چیست؟ و چگونه می توانیم از شر این چربی های انباشته  شده و سفت شده خلاص شویم؟

لاغری موضعی کویتیشن

مسلما اولین چیزی که به ذهن می رسد, انتخاب روشی از لاغری موضعی که سلامت کلی جسم را به خطر نیندازد و در مرحله دوم هزینه سنگین اغلب روشهای لاغری موضعی با دستگاه های لاغری است, که تردید را به دل  افراد می اندازد.

لذا پیشنهاد ما لاغری موضعی با دستگاه آر اف است تا مشکل عدم ایمنی  و هزینه سنگین را از دوش شما برداریم. با توضیحات پیش رو همرا باشید تا تصمیم درستی در این زمینه اتخاذ کنید. در ضمن توصیه همیشگی ما به علاقه مندان تناسب اندام این است که فقط به توضیحات مقاله اکتفا نکنند و خودشان تحقیقات گسترده ای در زمینه لاغری موضعی با دستگاه های مختلف انجام  دهند و از تجربه افرادی که برای لاغری موضعی با  دستگاه آر اف اقدام کرده اند  بهره مند شوند. و در نهایت مشاوره با متخصصین و پزشکان حاذق را در برنامه تحقیق خود جای دهند تا به یکی از مهمترین و بهترین انتخاب و تصمیم زندگی خود برسند.

عملکرد لاغری موضعی با دستگاه آر اف :

  • ابتدا با اطمینان کامل اعلام می کنیم که لاغری موضعی با دستگاه آر اف کاملا ایمن,  غیر تهاجمی, بدون خطر,  بدون درد و کم هزینه, برای رسیدن به اندام دلخواه مد نظر شما است. ایمن بودن و تاکید بر سلامت روش لاغری  موضعی با  دستگاه آر اف یکی از بزرگترین نگرانی های افراد علاقه مند به لاغری موضعی را برطرف خواهد کرد. اگر از عمل جراحی لیفتینگ واهمه دارید, بدانید که به دلیل قابلیت های بالای دستگاه آر اف در سفت نگه داشتن پوست به آن لقب لیفتینگ بدون عمل جراحی داده اند.
  • دستگاه لاغری آر اف با دارا بودن امواج رادیویی کنترل شده اثر مستقیم خود را بر چربی انباشته شده در مناطق مختلف بدن می گذارد و با شکستن چربی ها, به راحت دفع شدن و خارج شدن آنها از بدن کمک می کند.
  • توجه داشته باشید به دلیل اینکه چربی ناحیه مورد نظر از بین رفته است این روش لاغری بدون بازگشت و همیشگی می باشد. در ادامه برای سفت شدن ناحیه مورد نظر که چربی خود را از دست داده است با امواج رادیو فرکانسی عملکرد خود را بهبود بخشیده  و از شل شدن و افتادگی پوست جلوگیری می کند.
  • اثر قوی دستگاه لاغری آر اف, با روندی گرمایشی بر روی محافظت از پوست و جلوگیری از شل شدن آن به حدی است که به آن اتوی پوست گفته می شود.

 شکستن چربی ها

  • در روش لاغری موضعی با دستگاه آر اف چربی های شکسته شده  یا از بدن خارج می شوند و یا در سوخت و ساز بدن استفاده شده و به اصطلاح رایج آب می شوند.
  • مناسب ترین راه برای رها شدن از سلولیت پوست
  • نتیجه گیری مطلوب با حداقل هزینه و حداقل زمان

 

در روش لاغری موضعی با  دستگاه آر اف, دوره درمان با توجه به شرایط جسمانی و نوع اندام و چربی جمع شده در افراد متفاوت بوده و با نظر مستقیم پزشک حاذق تعیین می شود. ولی معمولا بین 8 تا 12 جلسه در هر دوره در نظر گرفته می شود.


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس و رزرو وقت