علاقه به داشتن تناسب اندام و زیبایی خواسته ای آشکار و قابل درک است. ولی اینکه از چه روشی برای رسیدن به اندامی ایده ال استفاده کنیم جای بحث دارد. اینکه چرا چربی ها بیشتر در شکم و پهلو  و ران جمع می شوند, به نظر من فقط به قصد آزار و اذیت ما است.

البته اگر حرفم را به شوخی گفته باشم, ولی در ادامه با تشریح روش لاغری موضعی با دستگاه کویتیشن به طور مفصل, خواهم گفت که چطور می توانیم از شر این چربی های مزاحم خلاص شویم. دوستداران تناسب اندام و زیبایی, در دنیای اینترنت و اطلاعات امروزی هر روز با مطالبی از راهکارهای لاغری موضعی و چربی سوزی, با انواع مختلف دستگاه, مواجه می شوند.

لاغری موضعی با بهترین دستگاه های لاغری در غرب تهران

لاغری موضعی با دستگاه کویتیشن و نکات آن

اینکه  با آگاهی و شناخت کامل بدانیم از میان تمام این روش ها از جمله: رژیم غذایی, لاغری موضعی با انواع دمنوش ها, لاغری موضعی با انواع ماساژ, و یا لاغری موضعی با انواع دستگاه های لاغری, کدام روش را انتخاب کنیم؟ حتما یکی از انتخاب های مهم زندگی خود را داشته ایم. انتخابی که به طور مستقیم با زیبایی و سلامت ما ارتباط دارد.

 

با تمام این حرف ها در نهایت این شما هستید که ضمن آگاهی از انواع روشهای لاغری موضعی  می توانید با مشاوره و راهنمایی از متخصصین و پزشکان در عرصه لاغری موضعی با توجه به شرایط خودتان, بهترین انتخاب را داشته باشید.

دستگاه لاغری کویتیشن,در صنعت تناسب اندام و زیبایی یک روش جدید و بروز است. که با دارا بودن امواج قوی اولتراسونیک و با تاثیر مستقیم بر سلول های چربی بدن بخصوص در ناحیه شکم و پهلو بافت چربی را در هم می شکند. چربی های آزاد شده وارد جریان خون می شوند و مکانیسم خروج از بدن را طی می کنند.

لاغری با کویتیشن

مزایای لاغری موضعی با دستگاه کویتیشن:

  • مزیت لاغری موضعی با دستگاه کویتیشن این است که امواج تولید شده تاثیر ناچیزی بر سایر بافت های بدن و سیستم عصبی و ماهیچه ای دارند. و بیشترین  تمرکز دستگاه کویتیشن, کاهش سلول های چربی و رفع چربی های زائد می باشد.
  • لاغری موضعی ماندگار و بدون بازگش, از دیگر مزایای ارزشمند لاغری موضعی با دستگاه کویتیشن است.
  • جوان سازی و نرم تر شدن پوست,  شکل گیری پوست, رفع سلولیت, افزایش قدرت کشش پوست, را نیز به دیگر مزایای لاغری موضعی با دستگاه کویتیشن اضافه کنید.
  • غیر تهاجمی و بدون درد بودن این روش باعث شده است که میان علاقه مندان به تناسب اندام که برای سلامتی خود نیز اهمیت قائل اند. جایگاه ویژه ای داشته باشد.
  • با وجود اینکه در انواع روشهای لاغری بسته به سن, نوع چربی در ناحیه مورد نظر, شکل کلی بدن  و در نهایت ویژگی های فردی و…نتایج متفاوت است, ولی در روش لاغری  موضعی با دستگاه کویتیشن در همان جلسه اول کاملا مشهود است.
  • لاغری با کویتیشن

لاغری موضعی با دستگاه کویتیشن در نهایت با پایداری کاهش وزن, که نتیجه مورد انتظار برای استفاده کنندگان است, یکی از بهترین روشهای شناخته شده برای  لاغری موضعی بی خطر, در بین دوستداران زیبایی و تناسب اندام است.
نکات مهم لاغری با کویتیشن

اگر نکاتی مهم حین انجام کار با این دستگاه هم از طرف متخصص و هم از طرف مشتری رعایت شود نتیجه ای دلخواه و رضایت بخش را برای هر دو طرف ایجاد خواهد کرد. نکاتی چون:

  • عدم استفاده از وسایل فلزی و الکترونیکی چون موبایل
  • در طول درمان لاغری موضعی با دستگاه کویتیشن, استفاده ار رژیم غذایی مناسب و تخصصی به همراه حرکات ورزشی مناسب نتیجه ای خارق العاده در بر خواهد داشت.
  • درمان کم آبی بدن, در طول استفاده از دستگاه کویتیشن با خوردن مقداری آب قبل و بعد از انجام کار
  • انتخاب  آگاهانه متخصص مربوطه, جهت کار با دستگاه کویتیشن, زیرا که تخصص و تجربه کافی در استفاده درست از دستگاه لازمه کسب نتیجه مطلوب است.

توجه

روش های متعددی برای لاغری وجود دارد اما بهترین روش برای لاغری سریع چیست . از جراحی گزفته تا بعضی رژیم های سخت همه میتواند به لاغری شما کمک کند اما پیشنهاد ما این است که به فکر لاغری در یک یا دوهفته نباشید چرا که به خودتان آسیب میزنید اگر عروسی یا تولدی در پیش دارید بهتر است از 2 ماه قبل برنامه ریزی کنید اصلا چرا همیشه تناسب اندام نداشته باشید. مقاله های تک باربی در باره بهترین روش برای لاغری سریع را بخوانید و از تجربه دیگران استفاده کنید در ضمن میتوانید با یک مشاوره رایگان با کلینیک لاغری تک باربی بهترین راه کار را از متخصصین این مرکز دریافت کنید.

 

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس و رزرو وقت