ممکن است بسیاری از افراد لاغری موضعی را کلید حل مشکل چاقی و اضافه وزن خود بدانند. چاقی یکی از مشکلات عمده جوامع کم تحرک امروزی است که مشکلات و عارضه های زیادی همچون مشکلات قلبی، مشکلات ستون فقرات، مشکلات ارتوپدی دیگر مانند زانو درد و در آخر نیز به هم خوردگی استیل افراد و کاهش اعتماد به نفس خصوصا در بانوان را به همراه دارد.

لاغری موضعی یکی از روش هایی است که طی آن با صرف هزینه مناسب و با روش هایی مانند لاغری موضعی با دستگاه و ماساژ و تنظیم تغذیه افراد به حل عارضه چاقی پرداخته می شود.

بهترین مرکز ماساژ غرب

همین امروز برنامه لاغری را شروع کنید! کلیک

لاغری موضعی شکم و پهلو و ران

مرکز لاغری با ماساژ تک باربی با بکارگیری متدهای روز دنیا و تلاش برای جلب رضایت مشتریان در منطقه صادقیه تهران آماده ارائه خدمات به شما می باشد. در این روش، شما دیگر نیازی به صرف هزینه های زیاد و روش هایی مانند جراحی ندارید.

این مرکز لاغری در غرب تهران واقع شده و دارای دسترسی خوبی میباشد.

درباره لاغری موضعی بیشتر بدانید.

 

روش های مختلفی برای از بین بردن بافت های چربی قسمت های مختلف بدن بدون نیاز به جراحی وجود دارد. مختصرا به برخی از این روش ها اشاره می کنیم.

لاغری ران بازو شکم و پهلو با دستگاه و ماساژ

  • روش کرایولیپولیز یا سرما درمانی
  • استفاده از دستگاه کویتیشن آر اف
  • روش لیپولیز
  • استفاده از دستگاه های ویبرو
  • روش مزوتراپی
  • از بین بردن چربی ها با ورزش
  • ماساژ تخصصی موضعی

 

چربی های موضعی در برخی قسمت های بدن مانند ران و سینه باعث کاهش زیبایی استیل افراد مخصوصا برای بانوان می شود. برای حل این مشکل می توان در کنار کاربرد دستگاه های ویژه ای همچون

جی فایو فارادیک بادی رپ و ماساژ لاغری با دست و دستگاه از تمرین های ورزشی مخصوص این قسمت ها کمک گرفت. حذف چربی در قسمت هایی با فعالیت متابولیکی کمتر البته مقداری دشوارتر است.

لاغری شکم و پهلو با ماساژ لاغری

با بهترین دستگاه لاغری موضعی و کارکرد آن بیشتر آشنا شوید.

همین امروز برنامه لاغری را شروع کنید! کلیک

 

استفاده از دستگاه لاغری موضعی ، برای کسانی که در کل دارای اندام مناسب و متناسبی هستند ولی دارای چاقی موضعی در نواحی خاصی از بدن خود مانند، ران، شکم، پهلو و یا بازوها هستند و می خواهند آن نواحی را لاغر کنند، مناسب می باشد. دستگاه لاغری موضعی، انواع گوناگونی دارد که در ادامه با آنها آشنا می شود.

لاغری با کویتیشن

دستگاه لاغری موضعی کویتیشن : در این دستگاه، مانند دستگاه سونوگرافی، با استفاده از امواج اولتراسوند، سلول های چربی با استفاده از مولکول های آب شکسته می شوند. به نحوی که هنگام برخورد امواج اولتراسوند به مولكول ها، باعث می شود که حباب های ریزی در آب تشکیل شود، که این حباب ها فوران می کنند و به سلول های چربی برخورد می کنند که باعث درهم شکستن آنها می شود که به این پروسه، کویتیشن گفته می شود، که سبب لاغری موضعی در اندام ها می شود.

لاغری با RF

دستگاه لاغری موضعی رادیو فرکانسی : در این دستگاه با گرم شدن سلول های چربی، باعث می شود که بافت های همبند از یکدیگر جدا  شوند، که در نهایت باعث آزاد شدن اسیدهای چرب می شود که البته آنها به سیستم لنفاوی منتقل می شوند. در نتیجه این عملیات و فرآیند سلول های چربی کوچکتر می شود و باعث لاغری در اندام های چاقی که این دستگاه در آن مورد استفاده قرار می گیرد، می گردد. این دستگاه نه تنها باعث لاغری موضعی می شود بلکه به علت انقباضی که به پوست وارد می کند، باعث می شود که پوست سفت تر شود و با افزایش آزاد سازی کلاژن باعث می گردد که پوست جوان تر و زیباتر شود.


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس و رزرو وقت