پنج راهکار برای کمتر غذا خوردن 

کاهش وزن کار آسانی نیست و گاهی اوقات رژیم های غذایی قدیمی کار نمی کنند.

اما ناامید نشوید: این پنج نکته را امتحان کنید تا وزن خود را کنترل کنید – ممکن است نتایج را زودتر از آنچه فکر می کنید ببینید!

  1. یاد بگیرید که در به صورت واقعی غذا بخورید

اگر از تلاش برای دوباره ساختن بدن خود جلوگیری کرده و آن را به روشی که هست قبول کنید ، به احتمال زیاد بهتر غذا می خورید و حتی ممکن است وزن کم کنید. این همان چیزی است که محققان ایالت اوهایو در ماریون از طریق سلسله مطالعاتی در مورد خوردن “واقعی” دریافتند که به مردم می آموزد که بر اساس احساس گرسنگی یا سیر بودن بخورند ، نه به دلایل عاطفی یا موقعیت خاص.

این مطالعات 597 زن دانشجو را مورد ارزیابی قرار داده و دریافتند افرادی که اهل خوردن واقعی هستند از بدنشان بیشتر قدردانی می کنند و به احتمال زیاد موافق اظهاراتی مانند این هستند: “با وجود نقص های آن ، بدنم را برای آنچه هست می پذیرم.”

 راه های کمتر غذا خوردن

  1. فعال باشید

بهتر است به جای خواندن در مورد رژیم غذایی و ورزش و پر کردن فرم های پیگیری ، توصیه های هفتگی از یک درمانگر رفتاری را به صورت آنلاین انجام دهید. این نتیجه یک مطالعه از دانشگاه براون است.محققان دریافتند که رژیم های غذایی که چنین توصیه هایی را دریافت کرده اند ، سه برابر بیشتر در شش ماه وزن بیشتری نسبت به افرادی که رویکرد منفعلانه تری نسبت به اطلاعات لاغری آنلاین دارند ، از دست دادند.ی

.3- به یک گروه کاهش وزن بپیوندید

مطالعات متعددی نشان می دهد ، زنانی که در برنامه های کاهش وزن مستقر در باشگاه ثبت نام کرده اند ، وزن بیشتری را نسبت به افرادی که سعی می کنند خودشان لاغری داشته باشند ، از دست می دهند.یکی از بهترین طراحی و جدیدترین مطالعات شامل 15 باشگاه و 529 زن دارای اضافه وزن است. در طول یک سال مطالعه ، یک سوم شرکت کنندگان در جلسات هفتگی تغذیه و فعالیتهای بدنی در باشگاه شرکت کردند ، و مطالب آموزشی درباره زندگی سالم را دریافت کردند. زنانی که بیشترین وزن را در ابتدای مطالعه داشتند به طور متوسط نه کیلوگرم (20 پوند) از دست دادند.

 بهترین راه برای کمتر غذا خوردن
راهکار برای کمتر غذا خوردن

4- درست بعد از شام برای رختخواب آماده شوید

مارینا کامن ، مادر 47 ساله  که در اواخر دهه 30 میلادی 45 کیلوگرم (100 پوند) خود را از دست داده و بیش از 10 سال آن را نگه داشته ، می گوید ، دندان های خود را مسواک زده و دست های خود را بشویید و بخوابید.

او می گوید: “شما ممکن است قبل از خواب فکر کنید تا دوباره از کیک یا چیپس بخورید.”

 

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس و رزرو وقت