ماساژ لاغری برای لاغری موضعی

برخی افراد در برابر رژیم های مختلف مقاوم اند و حتی تمرینات ورزشی سنگین هم باعث کاهش چربی بدنی آنها نمی شود.

به همین علت کارشناسان طب باستانی چین نوعی ماساژ لاغری را پیشنهاد می دهند.

در این روش عضلات شکم دو بار در روز ماساژ داده میشوند و از ناحیه ی ناف به صورت دورانی عضلات شکم ماساژ داده می شوند و این نوع ماساژ لاغری یک بار قبل از صبحانه و یک بار قبل از خواب انجام می شود و لازم است قبل از شروع ماساژ دست ها را گرم کرد.

برای گرفتن نتیجه ی بهتر از این رژیم لازم است که در کنار ماساژ لاغری رژیم غذایی سالم و مغذی ای داشته باشید و ورزش های روزانه ی خود را دنبال کنید تا اثر بخشی این روش دوچندان شود.

ماساژ لاغری به آب شدن بافت و کاهش چربی بدن کمک می کند و باعث بهبود عملکرد دستگاه گوارش شده و به حرکات روده برای خروج مواد سمی کمک می کند و همچنین گردش خون را بهبود می بخشد

و به هضم بهتر مواد غذایی کمک می کند و در صورتی که فرد دارای یبوست،تهوع و سوء هاضمه به درمان آنها کمک خواهد کرد.

ماساژ لاغری نباید بلافاصله بعد از خوردن وعده غذایی انجام شود.

همچنین برای خانم های باردار و یا کسانی که مبتلا به سنگ کلیه یا مثانه اند توصیه نمی شود.

مطالب مرتبط

چند روش برای لاغری بدون رژیم غذایی

افرادی که به تازگی عمل جراحی داشته اند و یا دچار زخم معده هستند باید از انجام ماساژ لاغری پرهیز کنند.

ماساژ لاغری در کشور چین طرفداران بسیاری دارد و افراد زیادی برای تناسب اندام از این تکنیک استفاده می کنند تا حجم چربی شکمی خود را کاهش دهند.

هدف از انجام ماساژ لاغری

در ابتدا ماساژ تنها به جهت تسکین درد عضلانی و کاهش استرس و فشار خون انجام می گرفت که باعث بهتر شدن جریان خون و ایجاد آرامش روانی می شد

اما امروزه ماساژ با شامل ماساژ عمقی بافت ها و عضلات باعث بهتر شدن گردش خون و تسریع روند سوخت و ساز می شود پس از ورزش  انجام ماساژ باعث ترمیم عضلات و افزایش جریان خون در ناحیه ی درگیر و دفع مواد زائد از بدن می شود.

تاثیر ماساژ بر لاغری

علاوه بر ماساژ که به کاهش میزان چربی کمک می کند و شما را در راه رسیدن به تناسب اندام یاری می رساند رژیم غذایی مناسب و ورزش می تواند برای ماساژ لاغری مکمل فوق العاده ای به حساب آید که با افزایش گردش خون همراه است و در نتیجه باعث سوزاندن کالری بیشتر می شود و اکسیژن بیشتری به بافت ها می رسد.

همچنین از آنجا که ماساژ باعث کاهش استرس می شود حساسیت بدن را نیز نسبت به انسولین بالا برده و به روند کاهش وزن سرعت می بخشد و از همان روز های ابتدایی میتوانید تاثیر چشمگیر ماساژ لاغری را بر میزان آرامش و تسکین دردهای بدنی و همچنین عملکرد دستگاه گوارشی را شاهد باشید.

میزان و نوع ماساژ دهی بستگی به بدن افراد و محل چربی های ذخیره شده شان دارد اما برای انجام مراحل ماساژ درمانی لازم است که حداقل دو بار در هفته برای ماساژ نواحی چاق مراجعه کنید

و پرخوری را کنار گذاشته و از مصرف چربی ها و مواد مضر و شیرین خودداری کرده و کم تحرکی را کنار بگذارید تا بتوانید بهترین نتیجه را از جلسات ماساژ خود بگیرید و به اندام ایده آل خود دست یابید.

دسته‌ها: لاغری موضعی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس و رزرو وقت