پیکر تراشی یا همان لیپوماتیک یکی از جدیدترین و مدرن ترین روش های لاغری موضعی و تخلیه چربی است که با نتیجه ای کاملا متفاوت و باورنکردنی می تواند اندام را بدون هیچ خطری و با کمترین عوارض به شکل و فرم دلخواه درآورد. کلینیک لاغری پیکرتراشی در تهران مفتخر است که این تکنولوژی پیشرفته را برای رفع چاقی های موضعی و چربی های انباشته در اختیار شما عزیزان قرار دهد و شما را به اندام مطلوب و دلخواهتان برساند.

 

نحوه انجام پیکرتراشی در کلینیک لاغری پیکرتراشی در تهران:

 

تجمع چربی و سلولیت در بعضی از قسمتای بدن مانند شکم، پهلو، باسن، ران و بازو در اثر کم تحرکی و الگوی نامناسب غذایی گاهی حدی می رسد که حتی در برخی از افراد با وجود ورزش های سنگین و گرفتن رژیم های سخت از بین نمی رود و شخص به اندام دلخواه خود نمی رسد و همچنین چون پخش شدن چربی در بدن یکنواخت نیست و به صورت توده ای است و در افراد مختلف تجمع چربی در اندام ها متفاوت است،

 

در این روش ها نمی توان فقط یک قسمت دلخواه از بدن را لاغر کرد بنابراین خیلی از این افراد تصمیم به انجام انواع عمل های لاغری می گیرند که پیکرتراشی یکی از بی خطرترین روش های لاغری موضعی است که به دو صورت تهاجمی و غیر تهاجمی انجام می شود که در آن احتمال بازگشت چربی بسیار کم است و به این دسته از افراد که دیگر روش هایی مانند ورزش و رژیم آنچنان جواب نمی دهد و وزن خیلی بالایی دارند توصیه می شود.

 

در این روش نیاز به جراحی و بیهوشی نیست و از طریق بی حسی موضعی انجام می گیرد. پیکرتراشی در کلینیک لاغری پیکرتراشی در تهران  از طریق دستگاه لیپوماتیک انجام میگیرد که به وسیله ی آن لوله ی نازکی به اسم کانولا را از طریق شکاف ها و سوراخ های ریزی که به اندازه دو الی شش میلی متر روی پوست ایجاد شده

 

در قسمت مورد نظر وارد بدن می کنند که سلول های چربی زیر پوست را از طریق لرزش و حرکات چرخشی سریع و سه بعدی به ارتعاش در آمده و تخریب می کند و بعد از آنکه آماده تخلیه شد بدون هیچ آسیبی به بافت ها و عروق خونی اطراف، چربی های نامطلوب از طریق همان لوله کانولا تخلیه می شود، و ظاهر زیبایی را به آن قسمت می دهد، حتی می شود از این چربی تخلیه شده فرد برای تزریق و عمل های زیبایی و پر شدن بعضی از قسمت های بدن استفاده کند.

 

میزان چربی خارج شده از بدن به وزن و سایز و بدن فرد بستگی دارد.  در روش پیکرتراشی حتی می توان چربی قسمت هایی از صورت و غپغپ را نیز خارج کرد و شاهد نتایج فوق العاده این روش بود.

 

مزایای لاغری موضعی از طریق پیکرتراشی نسبت به دیگر روش ها:

در روش های قدیمی تر جراحی لاغری، بیمار تا مدت ها درد داشت و بهبودی کامل طول می کشید اما کلینیک لاغری پیکرتراشی تهران با ارائه جدیدترین روش ها و دستگاهها و لاغری موضعی از طریق پیکر تراشی دوره نقاهت را کوتاه تر کرده و زمان بهبودی بیمار را به حداقل رسانده و حتی فردای عمل فرد به راحتی می تواند به فعالیتهای روزانه خود بپردازد

 

و نهایتا زمان مراقبت های اولیه در این روش یک هفته است و از دیگر مزایای این روش تورم و کبودی بسیار کمتر نسبت به روش های قدیمی تر است که این کبودی و تورم و احساس کمی درد در آن قسمت کاملا طبیعی است. با وجود کوتاه بودن دوره ی درمان، فرد با رعایت برخی اقدامات مانند استفاده از گن های مخصوص می تواند نتیجه ی مطلوب و بهتری دریافت کند و در اثرگذاری پیکرتراشی تاثیر بسزایی دارد.

 

در این روش امکان آمبولی شدن چربی نسبت به روش های قدیمی تر بسیار کم است، در پیکرتراشی نه تنها پوست حالت افتادگی و شل شدن پیدا نمی کند بلکه پوست حالتی سفت تر پیدا کرده و امکان عفونت در این روش بسیار پایین است.

یکی از مهمترین مزایای این روش رفع سلولیت و کاهش سایز تا مدت ها بعد از عمل است و امکان بازگشت به حالت قبل خیلی کم است اما رعایت رژیم غذایی مناسب و همچنین ورزش در کنار آن الزامی است و از بازگشت آن جلوگیری می کند.

هزینه ی پیکرتراشی به عوامل مختلفی مانند دستگاه و روش مورد استفاده و همچنین تجربه پزشک و حق الزحمه جراح، داروهای تجویز شده برای بیمار، هزینه بیهوشی و بیمارستان و تجهیزات اتاق عمل و آزمایش های لازم برای جراحی و همچنین پوشش ها و لباس های لازم بعد از جراحی و….بستگی دارد.

 

سالن لاغری تک باربی با بهترین روش ها به شما پیشنهاد میدهد در دوره های لاغری سریع با دستگاه های طبیعی لاغری شرکت کنید

جهت مشاوره بیشتر به صفحه ارتباط با ما مراجعه کنید.

دسته‌ها: اخبار لاغری

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس و رزرو وقت