مزوتراپی برای کاهش وزن

نتایج مزوتراپی در کاهش وزن

 مزوتراپی برای کاهش وزن  : مزوتراپی نوعی از درمان سلولیت است که هدف آن از بین بردن چربی ها است. اگرچه مزوتراپی به طور فزاینده ای رایج شده است ، اما هیچ استاندارد سازی درمانی بین متخصصین پوست و سایر متخصصان پوست وجود ندارد. برخی از خطرات سلامتی و عوارض جانبی با مزوتراپی نیز امکان پذیر است ، بنابراین قبل از انجام این سلولیت و درمان کاهش وزن باید با پزشک یا متخصص پوست خود مشورت کنید.

 مزوتراپی برای کاهش وزن

تاریخچه

طبق معالجه كلینیك جراحی زیبایی ترانسفورماتور ، مزوتراپی روشی است كه برای اولین بار توسط دکتر مایكل پیستور در سال 1952 در فرانسه اعمال شد. مزوتراپی که در نظر گرفته شده یک روش آرایشی بدون جراحی است ، در سال 1987 توسط آکادمی پزشکی فرانسه تأیید شد. آکادمی بین المللی پوست زیبایی توضیح می دهد که مزوتراپی شامل تزریق یک محلول مایع مخصوص زیر پوست برای تجزیه سلول های چربی است.عملکردMayoClinic.com گزارش می دهد ، مزوتراپی از محلول استفاده می کند که معمولاً ترکیبی از عصاره های گیاهی ، هورمون ها ، آنزیم ها ، ویتامین ها و مواد معدنی و همچنین مواد شیمیایی مانند آمینوفیلین است.

 متأسفانه ، محلول تزریقی استاندارد نشده است و بیشتر پزشکان مزوتراپی فرمول خود را تشکیل می دهند. محلول معمولاً در مقادیر کمی تزریق می شود. به گفته کلینیک جراحی زیبایی ترانسفورمر ، این روش به تنظیم گردش لنف و گردش خون و همچنین رسوبات چربی از جمله سلولیت کمک می کند.

 مزوتراپی برای کاهش وزن
مزوتراپی برای کاهش وزن

مزوتراپی و پیری؟

ظاهر چین و چروک بخشی طبیعی از روند پیری انسان است ، باعث کاهش هیدراتاسیون پوست و کاهش الاستین و تولید کلاژن می شود. عوامل مختلفی از جمله قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش بیش از حد ، وجود آلاینده ها در محیط ما ، سیگار کشیدن و غلظت بیشتر رادیکال های آزاد نقش دارند.

 به طور کلی ، این روند غیرقابل توقف است ، اما می تواند به طور قابل توجهی به تأخیر بیفتد. برای هر کسی که این روش داوطلبانه را در نظر دارد مهم است که درک کند محصولاتی که برای انجام لیپو حل می شوند مورد تأیید FDA برای از بین بردن چربی نیستند.

کاهش وزن

همه گیر شدن جهانی چاقی ، طول عمر را تهدید می کند. شواهد قابل توجه این تصور را تأیید می کنند که یک فرد از نظر جسمی با وزن طبیعی بدن بیشتر از کسی که اضافه وزن دارد ، عمر می کند

چاقی باعث عوارض زودرس و مرگ و میر ، نتیجه بیماریهای مرتبط با چاقی می شود. علاوه بر این ، وضعیت اضافه وزن اغلب با مشکلات متابولیکی ، مانند سندرم متابولیک X همراه است. ارتباط بین اضافه وزن و بروز سندرم متابولیک X ، یک مفهوم متحد کننده پیر شدن زودرس را ارائه می دهد.

عوارض جانبی چیست؟عوارض جانبی محدود است زیرا مزوتراپی مستقیماً به ناحیه مورد نظر تحویل داده می شود. این احتمال تعامل دارو را کاهش می دهد و میزان داروهای مورد نیاز برای هر روش را کاهش می دهد.

 از آنجا که کبودی موضعی شایع است ، پیشنهاد می کنیم قبل از درمان ، داروهای  رقیق کننده خون را قطع کنید.

مزوتراپی و سلولیت

بیش از 80٪ از زنان مشکلات سلولیت را تجربه می کنند. به نظر می رسد سلولیت  روی ران ها ، باسن یا شکم با سبک زندگی روابط کمی دارد. حتی کسانی که ورزش می کنند از این مسئله مصون نیستند. سلولیت معمولاً زنان را تحت تأثیر قرار می دهد ، مردان به ندرت مبتلا می شوند. پوست یک زن نازک تر است ، جهت گیری الیاف کلاژن و الاستین متفاوت است. تغییرات هورمونی نقش مهمی دارند.

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس و رزرو وقت