فست فود

چگونه می توان در برابر وسوسه های فست فود مقاومت کرد

نورپردازی  ، موسیقی ملایم ، کارکنان خوش رو – رستوران ها این کار را می کنند تا شما حس وی آی پی داشته باشید ، زیرا هر چه مدت بیشتر بمانید و کمتر به چیزهایی که می خورید و می خرید اهمیت می دهید ،و پول رستوران بیشتر می کند.

جستجو کنید

بهترین راه برای اینکه برای انتخاب رستوران جوگیر نشوید این است که قبل از ترک خانه حتی کمی جستجو کنید.

به جستجوی منوی رستوران که می خواهید بصورت آنلاین نگاه کنید.

برخی رستوران ها حتی اطلاعات تغذیه ای را ارسال می کنند.به دنبال گزینه هایی باشید که متناسب با برنامه غذایی شما باشد – و مواردی را که مطابق رژیم غذایی شما نیست از آنها دور شوید.

فست فود
فست فود

به دنبال “گزینه های سالم” باشید

این روزها بسیاری از افراد هنگام صرف شام سعی در انتخاب سالم دارند و رستوران ها به این موضوع توجه می کنند.

اکثر رستوران ها لیستی از غذاهای سالم و بدون حاشیه را در فهرست های خود دارند. بیشتر گوشت ها پخته شده یا کباب می شوند و سبزیجات معمولاً بخار می شوند.

اگر واقعاً کالری و چربی مصرف می کنید ، مستقیم به این بخش از فهرست بروید.

هرگز کالری خود را ذخیره نکنید

اگر وسوسه می شوید صبحانه یا ناهار را محدود کنید تا بتوانید در  شام  افراط کنید  و بیشتر بخورید، در برابر این خواسته مقاومت کنید.

برای هر کسی که مبتلا به دیابت است ، خوردن مقادیر یکسان در هر روز تقریباً در همان ساعت روز ، مهم است که به اطمینان از قند خون ثابت کمک کند.

پرش از ناهار قبل از شام بزرگ می تواند خیلی خوب همه چیز را خراب کند – مقاومت در برابر نان روی میز را تقریبا غیرممکن می کنید ، و دفاع در برابر غذاهای چرب و پر کالری پایین خواهد آمد.

فست فود
فست فود

یک وعده غذایی سالم در خانه داشته باشید

 (اگر شما در زمان عادی غذا می خورید و پیش از ظهر برای یک وعده غذایی برنامه ریزی نکردید ، از این میان وعده قبل از شام صرفنظر کنید.)

روی یک تکه میوه کوچک و 25 گرم (یک اونس) پنیر رشته ای کم چرب بمالید.یک میان وعده نه تنها اشتهای شما را کاهش می دهد ، بلکه احساس تازه غذا خوردن شما را از هوس غذای شیرینی یا چیپس ها بازمی دارد.

دسر را از قبل آماده کنید

یک کیک بلوبری ، یک ژلاتین بدون شکر را با میوه تازه یا یک سیب پخته شده به همراه دارچین و جایگزین قند آماده کنید.

بعداً وقتی در رستوران هستید و منوی دسر را به شما تحویل داده اند ، یادتان می افتد که دسر در خانه منتظر شما است.

یک بلوز ابریشمی با شلوار بپوشید

چه شما در یک وعده غذایی چهار ستاره و چه از ناهار خوری ناهار بخورید ، آنچه می پوشید می تواند بر آنچه سفارش شما است تأثیر بگذارد. با شلوارهای تنگ که به شکم شما می خورد ، به معنای واقعی کلمه جایی برای شام خوردن در یک شام بزرگ نخواهید داشت.

و احتمالاً اگر لباس بلوز مورد علاقه خود را بپوشید ، از خراب کردن آن می ترسید و ازخوردن غذاهای سنگین یا روغنی خودداری خواهید کرد.

بدترین چیز برای پوشیدن؟ شلوار کشی

.در مسیر آدامس بجوید

درست همانطور که مسواک زدن در اوایل شب باعث می شود که شما از تنقلات در اواخر شب جلوگیری کنید ، ظهور یک قطعه آدامس نعناع تازه قبل از ورود به رستوران به شما کمک می کند تا نوشابه های شیرین و سایر وسوسه های قبل از شام را حذف کنید.

فقط بعد از اینکه پیشخدمت سفارش شما را می گیرد باید  آدامس را دور بیاندازید. که باز هم حداقل 15 دقیقه به شما می دهد تا دهان به حالت عادی برگردد و پذیرای شام به همان اندازه که می خواستید باشید.

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس و رزرو وقت