رژیم لاغری جنرال موتورز بدون استفاده از قرص لاغری و ورزش سخت، شما را به داشتن اندامی متناسب امیدوار می سازد.

به کمک رژیم لاغری جنرال موتورز در طول یک هفته، می توانید 6 تا 8 کیلو از وزن خود کم کنید.

آیا از رژیم های مختلف نتیجه نگرفته و احساس خستگی می کنید؟

اما با این وجود شدیداً دلتان برای پوشیدن یک لباس که شما را شیک و خوش اندام جلوه می دهد، تنگ شده است.

تصور کنید وقت شما برای لاغر شدن بسیار محدود است. زمان اندکی تا شرکت در یک مهمانی و مراسم بخصوص فرصت دارید و باید لااقل چند کیلویی از وزن خود را کم کنید. دیگر نگران نباشید. ادعای رژیم لاغری جنرال موتورز مبنی بر اعجابی در لاغری است. شما با بکارگیری رژیم لاغری جنرال موتورز قادر به کم کردن چند کیلو از وزن خود، آنهم فقط در عرض یک هفته خواهید بود. در بررسی این رژیم معجزه گر ما را تنها نگذارید.

 

جنرال موتورز و رژیم لاغری آن

جنرال موتورز که به اختصار GM   نامیده می شود، یک کمپانی و شرکت بزرگ خودروسازی است. رژیم لاغری جنرال موتورز یا GM Diet  در سال 1985 جهت استفاده کارکنان این کمپانی طراحی و برنامه ریزی شد. هدف اصلی از این طراحی کنترل وزن، تناسب اندام و سلامتی افراد این شرکت بود. حامیان رژیم لاغری جنرال موتورز بر این عقیدهاند که در صورت استفاده صحیح، از برنامه رژیم و بکارگیری نکات و مواضع سختگیرانه آن یقیناً می توانید، 6 تا 8 کیلوگرم از وزن خود را کاهش دهید. آنگاه با سوخت و از بین بردن چربی ها به وزن ایدهآل خود برسید. همچنین هواداران رژیم لاغری جنرال موتورز به برخورداری از وضعیت جسمی و روحی مطلوب و شفافیت پوست بخاطر  سم زدایی از بدن نیز در انتهای رژیم مذکور باور دارند.

با کلاس های لاغری تک باربی به سرعت لاغر شوید

اطلاعات بیشتر کلیک

چگونگی برنامه هفت روزه رژیم لاغری جنرال موتورز

روز اول رژیم لاغری جنرال موتورز

در روز اول فقط اجازه خوردن انواع میوه به غیر از موز را دارید. در کنار میل کردن میوه در طول روز، 8 تا 12 لیوان آب میل نمایید. به علت آبدار بودن هندوانه و طالبی، سفارش رژیم بر خوردن این دو نوع میوه خاص بیشتر می باشد.

 

روز دوم رژیم لاغری جنرال موتورز

در روز دوم تأکید بر سبزیجات به صورت خام و یا پخته می باشد. سب زمینی را می توان در حالت بخارپز یا آب پز در ابتدای ساعات روز میل نمود. بدینوسیله کربوهیدراتهای موجود در آن سوخته می شود. البته 8 تا 12 لیوان آب نیز فراموش نشود.

 

روز سوم رژیم لاغری جنرال موتورز

در روز سوم ترکیبی از میوه ها و سبزیجات را میل می کنید. البته در این مابین خوردن موز از میان میوه ها و سیب زمینی از سبزیجات ممنوع می باشد. شایان ذکر است که 8 تا 12 لیوان آب فراموش نشود.

 

برنامه غذایی روز چهارم

مصرف 3 لیوان شیر به همراه 6 عدد موز بزرگ یا 8 عدد موز کوچک. شیر را می توانید در هنگام صبح، ناهار و وقت شام میل کنید. بدینوسیله احساس گرسنگی به سراغ شما نخواهد آمد.

 

برنامه روز پنجم رژیم جنرال موتورز

به اندازه 284 گرم گوشت گاو، مرغ یا ماهی میل نمایید. همچنین به میزان 6 عدد گوجه فرنگی نیز بخورید. شایان ذکر است بخاطر زدودن اسید اوریک بالا ناشی از مصرف پروتئین، می توان دو لیوان نیز به آب تعیین شده افزود.

 

برنامه روز ششم رژیم لاغری جنرال موتورز

284 گرم پروتئین از گوشت گاو، مرغ و یا ماهی همراه با سبزیجات بدون استفاده از سیب زمینی. همچنین برای خنثی کردن اسیداوریک ناشی از مصرف پروتئین، باز هم دو لیوان آب اضافه نوش جان نمایید.

 

سخن واپسین:

روز هفتم یا آخرین روز رژیم را با مصرف برنج قهوهای، انواع میوه و سبزیجات به پایان ببرید. در انتهای رژیم لاغری جنرال موتورز یقیناً به پوستی شفاف تر از گذشته و دستگاه گوارشی بهتر و سالمتر از همیشه دست خواهید یافت. شایان ذکر است افراد گیاهخوار بجای انواع پروتئین می توانند برنج قهوهای یا پنیر مطلوب میل نمایند.

دسته‌ها: اخبار لاغری

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس و رزرو وقت