سلولیت به تجمع بافت چربی در ناحیه ای از بدن گفته می شود که باعث چاقی موضعی می شود. سلولیت، توده های چربی هستند که در نقاط مختلف از بدن مانند ران، دست، باسن و … به وجود می آید. امروزه به منظور درمان سلولیت از روش های مختلفی از قبیل رژیم غذایی مناسب، استفاده از دستگاه، ماساژ و فعالیت بدنی کافی استفاده می شود. با از بین بردن سلولیت بدن می توانید باعث زیبایی بیشتر بدن خود شوید.

سالن های لاغری و زیبایی زیادی در سطح کشور مشغول به درمان سلولیت ران، بازو، شکم و بدن با دستگاه جی فایو و ماساژ لاغری هستند. در این مقاله قصد داریم شما را با درمان عارضه ی سلولیتی شدن آشنا کنیم.

سلولیت و رفع آن با دستگاه

مرکز ماساژ لاغری ودرمان سلولیت در غرب تهران

فاکتورهای موثر بر ابتلا به سلولیت

همانطور که گفته شد، سلولیت به تجمع چربی در ناحیه ای از بدن گفته می شود. اگرچه جزء عوارض بالینی به شمار نمی آید ولی باعث ظاهر نامطلوبی خواهد شد. مهمترین عوامل موثر در سلولیت بدن می توان موارد زیر را اشاره کرد:

  • جنسیت: سلولیت در زنان به مراتب بیشتر از مردان می باشد. این بدان علت است که چربی در بدن زنان در نواحی پایینی بدن که محل های رایج سلولیت هستند توزیع می شود.
  • عدم فعالیت کافی
  • افزایش سن: با افزایش سن، الاستیسیته پوست کم می شود و در نتیجه ابتلا به سلولیت بیشتر خواهد شد.
  • تغییر و تحولات هورمونی در سنین مختلف
  • افزایش وزن: افرادی که دارای اضافه وزن می باشند، بیشتر در معرض سلولیت هستند.
  • عوامل ژنتیکی: ژنتیک به مسائل خانوادگی بر می گردد.

درمان سلولیت

لاغری شکم و پهلو با دستگاه های لاغری

روش های درمان سلولیت

با توجه به ظاهر نامطلوبی که سلولیت در بدن افراد ایجاد می کند لذا افرادی که به سلولیت مبتلا هستند درصدد راه های درمان عارضه ی سلولیت می باشند. در ادامه چند روش درمان بیماری سلولیت را بررسی خواهیم کرد:

  • رژیم غذایی و کاهش وزن

یکی از راه های درمان عارضه سلولیت برای افرادی که به چاقی و سلولیت مبتلا هستند، کاهش وزن می باشد. کاهش وزن از طریق رژیم غذایی مناسب و انجام فعالیت های بدنی مداوم مانند تمرینات کششی در ماهیچه های مختلف صورت خواهد گرفت. درمان سلولیت باعث زیبایی بیشتر بدن می شود.

درمان سلولیت با دستگاه

  • ماساژ

یکی دیگر از روش های درمان را می توان ماساژ با دست برای از بین بردن چربی های توده ای بدن نام برد. درمان بیماری سلولیت ران، بازو، شکم و بدن با ماساژ لاغری یکی از روش های رایج درمان سلولیت می باشد.

  • محصولات و کرم های برطرف کننده سلولیت

از دیگر روش های درمان عارضه سلولیت، استفاده از محصولات و کرم های رفع سلولیت می باشد که معمولا به اندازه ای که ادعا می کنند در درمان و حل  سلولیت موثر نیستند. به هرحال استفاده از هر روشی بدون انجام فعالیت بدنی و ورزش هرگز نمی تواند سلولیت را به طور کامل درمان کند.

  • دستگاه‌های با تکنولوژی‌های جدید

برای حل مشکل سلولیت از دستگاه ها و روش های زیادی استفاده می شود. از مهمترین روش های درمان با تکنولوژی های جدید، می توان به لیزر و فرکانس‌های رادیویی، دستگاه جی فایو، لیپوساکشن، اندرمولوژی و … اشاره کرد. سالن های درمان سلولیت و لاغری از همچین روش ها و دستگاه هایی برای مراجعه کنندگان استفاده می کنند.

اگر شما با مشکل سلولیت در بدن خود مواجه شده اید، می توانید با مراجعه به سالن لاغری اقدام به درمان سلولیتهای ران، بازو، شکم و بدن با دستگاه جی فایو و ماساژ لاغری نمایید و زیبایی بدن خود را با درمان این مشکل افزایش دهید

توجه

روش های متعددی برای لاغری وجود دارد اما بهترین روش برای لاغری سریع چیست . از جراحی گزفته تا بعضی رژیم های سخت همه میتواند به لاغری شما کمک کند اما پیشنهاد ما این است که به فکر لاغری در یک یا دوهفته نباشید چرا که به خودتان آسیب میزنید اگر عروسی یا تولدی در پیش دارید بهتر است از 2 ماه قبل برنامه ریزی کنید اصلا چرا همیشه تناسب اندام نداشته باشید. مقاله های تک باربی در باره بهترین روش برای لاغری سریع را بخوانید و از تجربه دیگران استفاده کنید در ضمن میتوانید با یک مشاوره رایگان با کلینیک لاغری تک باربی بهترین راه کار را از متخصصین این مرکز دریافت کنید.

شماره تماس:.


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس و رزرو وقت