این متن درباره مرکز مشاوره تغذیه در غرب تهران منطقه 2 و 5 میباشد : مشاوره تغذیه با متد جدید همراه با دستگاه های لاغری طبیعی و موضعی میتواند شما را به سرعت به وزن و سایز ایده آل برساند.

جهت ارتباط با مرکز لاغری و تناسب اندام تک باربی با شماره های زیر در ارتباط باشید.

صفحه ارتباط با ما کلیک

سؤال و جواب لاغری

این مرکز علاوه بر مشاوره تغذیه دارای دستگاه هایی نظیر ال پی جی جی فایو فارادیک سونا مخصوص لاغری در سالن و  سایر دستگاه های لاغری موضعی میباشد. که با تخصص و کادر مجرب توانسته رضایت خیل کثیری از مراجعه کنندگان را کسب کند .

شایان ذکر است که کاهش سایز در جلسه اول قطعی میباشد و رسیدن به وزن ایده ال بعد از مشاوره تغذیه در غرب تهران برای شما تضمین میگردد به این صورت که اگر به سایز و وزن دلخواه نرسید هزینه ای دریافت نمیشود.

تک باربی یکی از بهترین مراکز مشاوره تغذیه در تهران

خدمات مشاوره تغذیه در غرب تهران

 

ابتدا بهتر است در مراجعه به مشاور تغذیه، هدف اصلی خود را مشخص نمایید. آیا تصمیم به لاغری یا چاقی یا تثبیت وزن خود دارید؟ آیا  می خواهید به هیکل و اندامی متناسب دست بیابید؟

برای دوران بارداری و شیردهی نیاز به این مشاوره را در خود می بینید؟

یا خواستار رفع دردسرهای ناشی از بیماری قلبی، گوارشی و … هستید؟

بیان نیازهای درونی تا اندازه زیادی به شما در حل مشکل و به متخصص تغذیه در ارائه راه حل کمک می کند.

 

موضوع بعدی پیدا نمودن متخصص مجرب، کارآزموده و استفاده از مشاوره تغذیه خوب در تهران است. در سرتاسر تهران بزرگ می توان به تعداد زیادی مشاور و متخصص تغذیه دست یافت، اما مشاوره تغذیه خوب در تهران باید از ویژگی های بخصوصی برخوردار باشد. در ذیل به بیان برخی از این خصوصیات می پردازیم:

مشاوره تغذیه غرب تهران

ویژگی متخصص تغذیه خوب

مشاوره تغذیه خوب در تهران، برنامه های رژیمی گوناگون و متناسب با کلیه سنین از کودک، نوجوان، میانسال، بیماران و افراد مسن را با توجه به نیاز آنان تدوین می کند.

شناخت کامل و کنکاش لازم جهت نیازهای مراجعهکنندگان و میزان تحرک و فعالیت آنان از اصول اولیه یک مشاوره تغذیه خوب در تهران است. سپس با عنایت به ارزیابی اطلاعات، مشاور به تنظیم برنامه غذایی اقدام می نماید.

در باره جی فایو برای لاغری مکمل مشاوره تغذیه

مطمئنا افرادی که هزینه و زمان زیادی را در مراکز لاغری موضعی سپری می کنند انتظار دارند که مجبور نباشند, بعد از مدت کوتاهی تمام مراحل درمانی را  تکرار کنند. در واقع استفاده از دستگاه لاغری جی فایو زیر نظر بهترین متخصصان و پزشکان  در مرکز لاغری تک باربی که سالها در زمینه تناسب اندام سابقه دارند بدون بازگشت و با رعایت کامل موارد بهداشتی انجام می شود.

سالن لاغری موضعی تک باربی

اگر چه تعداد جلسات  و تراکم ساعت کار دستگاه جی فایو با توجه به سایز و اندام در افراد مختلف با نظر پزشک تجویز می شود. ولی نتیجه برای همه افراد رضایت بخش خواهد بود. مرکز لاغری تک باربی در غرب تهران با دارا بودن مجهز ترین و با کیفیت ترین دستگاه  لاغری جی فایو در راستای رضایت هرچه بیشتر مشتری پکیجی از سایر خدمات را نیز  ارائه می دهد از جمله:

  •    برنامه دقیق رژیم غذایی به دوستداران اندام متناسب
  •    ارائه مشاوره به دوستداران اندام زیبا, تا بتوانند بهترین روش لاغری موضعی را با توجه به شرایط جسمی و اندام مد نظر خود,  انتخاب کنند. وجود تمام انواع روشهای لاغری موضعی با جدیدترین دستگاه های لاغری موضعی, به مشتری حق انتخاب آگاهانه را در کنار مشاوره با متخصصین و پزشکان حاذق می دهد.
  •    ماساژ با دست و ریلکسی
  •    کاهش سایز در چند جلسه بدون سختی زیاد

صفحه ارتباط با ما کلیک

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس و رزرو وقت