بادی رپ برای لاغری

بخش دوم

بادی رپ برای لاغری

بادی ریپ درمان سلولیت

بادی رپ سلولیت از آنجایی که مستقیم به لکه های مشکل مانند باسن و ران ها می روند محبوب هستند.مانند سایربادی رپ ها ، این ماده همچنین مستلزم پخش مقداری لوسیون یا گیاه مخلوط گیاهی بر روی پوست و بسته شدن آن در پارچه یا پلاستیک برای مدتی است.

متأسفانه سلولیت از نظر شیمیایی هیچ تفاوتی با سایر چربیهای بدن به جز ظاهر زیبایی ندارد.بنابراین ، در حالی که خانمها از سلولیت متنفرند، هنوز جایگزینی برای خوردن کمتر و فعال تر شدن جسمی وجود ندارد.

 بادی رپ

بادی رپ گیاهی

خود را در محلول گیاهی بپوشانید. مزایای گفته شده همان موارد فوق است (پوست نرم تر ، سم زدایی ، سلولیت و غیره).

جلبک دریایی

بسته های جلبک دریایی همان موارد فوق را شامل می شود ، اما ماده ارگانیک اکنون جلبک دریایی با پلاستیک های پیچیده شده در اطراف شما است.همانطور که در بالا ذکر شد ، این به لحاظ نظری می تواند شما را “سم زدایی” کند ، به سلولیت و غیره کمک کند.

 بادی رپ برای لاغری
بادی رپ برای لاغری

فشاری

بادی رپ فشرده سازی به عنوان بسته های مومیایی نامیده می شوند و ممکن است باعث کاهش وزن شود.در این حالت ، شما با  باند محکم بسته شده در انواع مختلف مواد از جمله محلول معدنی ، گیاهان ، خشت و یا انواع دیگر مواد آلی پیچیده می شوید.

چیزهایی که بایددر بادی رپ مراقب آن باشید

قبل از رزرو بادی رپ ، مطمئن شوید که این بهترین روش درمانی برای شما است.

انتظار نداشته باشید که در بادب رپ ماساژ انجام شود. شما می توانید هر دو روش درمانی – بادی رپ و ماساژ را دریافت کنید – یا به دنبال درمان های دیگری باشید که شامل اسکراب ، بادی رپ و ماساژ است.

اگر مبتلا به کلاستروفوبیا هستید ، این ممکن است درمانی مناسب برای شما نباشد.

ممکن است در طول درمان تنها باشید. اگر این مسئله شما را اذیت می کند ، قبل از رزرو از  مطب ، سؤال کنید.

درمان های بادی رپ گاهی اوقات پیله بدن یا ماسک بدن نامیده می شود. بادی رپ اغلب در درمان های با اسکراب ظاهر می شود ، که ممکن است با یک اسکراب شروع شود ، به سمت بادی رپ حرکت کرده و با ماساژ تمام شود.

نتیجه گیری

ممکن است بادی رپ به شما این احساس را بدهد که هنگام انجام درمان مقداری از وزن را دست می دهیداما ، باید بدانید که این روند بیش از هر چیز با کمبود آب بدن در ارتباط است. خواهید دید که بعد از یک یا دو روز ، پوست شما به حالت قبلی خود باز خواهد گشت.غیرممکن است که بادی رپ باعث نشود که احساس بهتری نسبت به خود داشته باشید. در کاهش وزن آنچه که واقعاً مفید است رژیم غذایی خوبی ، برخی فعالیت های بدنی و کمی پشتکار برای موفقیت است.

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس و رزرو وقت