کاهش وزن سریع رویای بسیاری از افرادی است که سال های سال با اضافه وزن زیاد دست و پنجه نرم کرده اند. سالن لاغری تک باربی، بهترین مرکز لاغری موضعی غرب تهران، ارائه دهنده ی دستگاه های پیشرفته لاغری موضعی و ماساژ لاغری است. در این مرکز از دستگاه های بادی رپ، جی فایو و فارادیک برای لاغری موضعی در نواحی شکم، بازو، ران، پهلو و … و از بین بردن چربی های اضافه استفاده می شود.

 

بهترین روش برای لاغری موضعی در کوتاه مدت

 

به تجمع سلول های چربی در نقاط خاصی از بدن مثل ران، صورت، بازو، پهلو و … چاقی موضعی گفته می شود. در صورت ابتلا به چاقی موضعی، ممکن است اضافه وزن نداشته باشید اما به علت نامتناسب بودن اجزای بدنتان نسبت به همدیگر، احساس چاقی می کنید. در صورت ابتلا به این مدل از چاقی شما می توانید با رعایت رژیم های غذایی و ورزش منظم از ذخیره ی بیشتر چربی در اندام های چاق بدنتان جلوگیری کنید.

دستگاه لاغری موضعی در مرکز لاغری تک باربی

برای از بین بردن چربی های موضعی که به سختی آب می شوند باید از دستگاه های ماساژ دهنده استفاده کنید که بهترین این دستگاه ها در کلینیک لاغری موضعی غرب تهران وجود دارد. با حضور منظم در دوره های ماساژ لاغری موضعی در کلینیک تک باربی که معروف ترین کلینیک لاغری موضعی غرب تهران است، می توانید در مدت زمان کوتاهی بدون آسیب رساندن به بافت های بدن و افتادگی پوست لاغر شوید.

فارادیک برای لاغری موضعی

لاغری موضعی با ماساژ

  • ماساژ درمانی با هدف از بین بردن چربی های زائد بدن، نقش کاتالیزور و سرعت دهنده به فرآیند کاهش وزن را ایفا می کند.
  • دستگاه های کلینیک تک باربی بدون هیچ گونه عوارض منفی هستند و به شما کمک می کنند تا در مدت زمانی کم لاغر شوید.
  • استفاده منظم و دوره ای از دستگاه های ماساژ کلینیک لاغری موضعی غرب تهران باعث از بین رفتن چربی های موضعی و کاهش سایز می شود.
  • استفاده از دستگاه های لاغری موضعی یک روش استاندارد علمی و زود بازده برای کاهش وزن نواحی چاق بدن می باشد.
  • دستگاه های مرکز لاغری موضعی غرب تهران عضلات و پوست را ماساژ داده و باعث از بین رفتن بافت های چربی در نواحی چاق بدن می شوند.

معرفی دستگاه های مرکز لاغری موضعی غرب تهران

 

دستگاه ماساژ دهنده جی فایو یکی از بهترین دستگاه ها برای لاغری موضعی و کاهش سایز نواحی چاق بدن است. ماساژ با این دستگاه باعث افزایش گردش خون و از بین رفتن ذخایر چربی و سلولیت های پوستی می شود. اگر همزمان با ورزش و رعایت رژیم غذایی از این ماساژ دهنده استفاده کنید، در مدت کوتاهی سایز چربی های موضعی شما از بین رفته و لاغر می شوید. از دستگاه جی فایو برای لاغر کردن پهلوها و از بین بردن چربی های شکم استفاده می شود.

جی فایو دستگاه لاغری

دیگر دستگاه های سالن لاغری تک باربی

 

از دیگر دستگاه های موجود در این مرکز لاغری موضعی غرب تهران می توان به بادی رپ و فارادیک اشاره کرد. از ویژگی های دستگاه بادی رپ باید به کاهش وزن سریع و دفع چربی های زیر پوست و کم کردن سایز در دوره های کوتاه اشاره کرد. این دستگاه دارای یک نوار پلاستیکی است که به مواد گیاهی مختلفی همچون جلبک آغشته می شود. این نوار دور نواحی چاق بدن بسته شده و با تعریق زیاد موجب آب شدن چربی ها می شود.

 فارادیک یکی دیگر از دستگاه های لاغری موضعی غرب است. دستگاه فارادیک با امواج ضعیف الکتریکی کار می کند و با ایجاد لرزش های منظم در نواحی چاق بدن باعث کاهش چربی های آن ناحیه، لاغری موضعی و از بین رفتن سلولیت های پوستی بدون شل شدگی و افتادگی پوست می گردد. فارادیک در واقع فشار ناشی از حرکات ورزشی را به صورت انقباض و انبساط های منظم بر روی عضلات بدن اعمال می کند و با افزایش سوخت و ساز در این قسمت ها باعث از بین رفتن چربی های بدن می شود. با استفاده از دستگاه فارادیک در یک دوره ی منظم می توانید یک تا دو سایر کم کنید.

کاهش سایز و وزن با لاغری موضعی غرب تهران

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس و رزرو وقت