لاغری موضعی یکی از روش های لاغری در کوتاه مدت است که مناسب افرادی است که در ناحیه شکم یا ران چاق هستند. روش های لاغری موضعی با توجه به تاثیر بر روی سلول های چربی به دو دسته تقسیم می شوند. گروه اول که شامل روش هایی برای کاهش اندازه سلول های چربی اند و تاثیری بر تعداد سلول های چربی ندارند و فرد با انجام ورزش، رژیم غذایی و یا اعمال جراحی هایی مثل کوچک کردن معده و کاهش طول روده ها، سعی در کاهش وزن دارند. در روش دوم با کمک برخی جراحی ها مثل عمل لیپوساکشن، لیپولیز با RّّF، لیزر لیپولیز، تعداد سلول های چربی کاهش می یابند.

 

روش های لاغری موضعی در کوتاه مدت

ورزش

برای شروع لاغری می توانید فعالیت و تحرک خود را افزایش دهید و علاوه بر لاغری سطح سلامت خود را بالا ببرید. برای لاغری موضعی با ورزش باید تمرینات خاصی را انجام دهید تا علاوه بر کاهش سایز، وزن هم کم کنید.این تمرینات خاص شامل تمرینات شکمی و حرکات مخصوص ران و بازو است تا در آن نواحی چربی سوزی کنید.

لاغری موضعی با ماساژ

ماساژ دادن نواحی شکم باعث کاهش چربی می شود و در این روش با ماساژ محل ذخیره چربی به کاهش چربی در این ناحیه کمک خواهید کرد.

کرایولیپولیز یا سرمادرمانی

این روش یک روش غیر جراحی برای لاغری موضعی است.این روش نسبت به روش های جراحی که عوارضی را به دنبال دارند، امیدوارکننده تر است و روشی سریع برای کاهش چربی و وزن است که در آن با خنک سازی و سرمادهی به سلول های چربی می توان آنها را از بین برد.

لاغری موضعی با دستگاه لیزر استرابری

لیزر استرابری، بر لاغری موضعی تمرکز دارد و روشی غیر تهاجمی و بدون عوارض است و به راحتی و بدون درد می توان چربی ها را با این روش حذف کرد. لیزر مورد استفاده در این روش کم قدرت است و عوارضی در پی ندارد و لزومی به استفاده از تیغ جراحی نیست و در مدتی کوتاه می توان به نتیجه ی دلخواه رسید و وزن کم کرد.

لاغری موضعی با دستگاه کویتیشن آر اف

سونوگرافی لیپوساکشن روش شناخته شده ای برای کاهش چربی است که غیر تهاجمی است که به کاهش سلولیت کمک می کند. در روش های لیپوساکشن نیاز به عمل جراحی است که عوارضی را برای بیمار به دنبال دارد و روشی معمولی است اما در روش لاغری موضعی با دستگاه کویتیشن آر اف از امواج اولتراسونیک کمک گرفته می شود و هیچ جای زخم و جراحی باقی نمی ماند و در مدت کوتاه می توان چربی اضافی بدن را کم کرد و در چند هفته به نتیجه ی دلخواه رسید.

مزوتراپی

در این روش با تزریق ویتامین ها و برخی هورمون ها و آنزیم ها به روند جوان سازی و لیفت پوست و همچنین حذف چربی کمک خواهیم کرد. در این روش قسمت های ران، باسن، پاها، بازوها و صورت نواحی ای هستند که سوزن هایی برای تزریق مواد به میانه پوست وارد می شوند که موجب افزایش گردش خون در این مناطق و حذف چربی و رفع التهابات پوستی می شود. امروزه این روش از محبوبیت ویژه ای برخوردار است.

    لیپولیز

در این روش با استفاده از لیزر چربی اضافی از بین می رود و باعث محکم شدن پوست در نواحی اطراف می شود. در واقع این روش آخرین راه حل لاغری موضعی حساب می آید و در برخی مناطق مثل صورت،غبغب،چانه،پشت گردن و … صورت می گیرد.


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس و رزرو وقت