لاغری و کاهش وزن امروزه دغدغه ی بسیاری از مردم چاق و افرادی است که می خواهند بدن سالمی داشته باشند. زندگی های ماشینی امروز و نداشتن فرصت کافی برای غذا خوردن در آرامش و گاهی نداشتن وقت به دلیل مشغله زیاد باعث شده که بعضی از مردم عادت غذایی سالمی نداشته باشند که این امر دلیلی بر چاقی بیش از حد می شود. به همین دلیل خیلی از افراد برای لاغری و کاهش وزن و سالم ماندن بدن خود راه های مختلفی را امتحان می کنند. 

یک سیب سبز ، روش های لاغری موضعی

روش های لاغری و داشتن اندام مناسب

کم تحرکی، پرخوری، ورزش نکردن و بسیاری از مسائل دیگر باعث چاقی در افراد می شود. در نتیجه مردم به دنبال راه هایی هستند که هم سریع باشد و هم کم خرج! اما لاغری و کاهش وزن به سرعت اتفاق نمی افتد. برای کاهش وزن رژیم هایی وجود دارد که با مراجعه به پزشک متخصص تغذیه می توانید عادت غذایی سالمی داشته باشید و پرخوری یا کم خوری خود را کاهش دهید. البته در کنار رژیم غذایی، ورزش را فراموش نکنید؛ چون رژیم به تنهایی نمی تواند از وزن شما کم کند. علاوه بر مواد غذایی سالم که در رژیم خود قرار می دهید می توانید از دمنوش های لاغری هم استفاده کنید. دمنوش هایی که مورد تایید سازمان غذایی هستند و اثرات مثبتی بر لاغری و کاهش وزن دارند.

شخصی در حال ورزش کردن

چاقی موضعی چیست؟

 

کم تحرکی و نشستن زیاد پشت میز کار و ورزش نکردن از جمله دلایلی هستند که باعث چاقی موضعی می شوند. چاقی موضعی در شکم، پهلو ها، زیر بازو ها، پشت کمر و گاهی در اطراف گردن و صورت به وجود می آید. با چربی سوزی و عضله سازی از طریق ورزش می توان این چاقی را حدودی کم کرد. شنا، پیاده روی، بدنسازی، ورزش های هوازی و… از جمله ورزش هایی هستند که چربی های موجود در این نواحی را از بین می برند.

 

روش های لاغری موضعی برای لاغری

استفاده از دستگاه های موضعی برای لاغری و کاهش وزن روشی است که امروزه به سرعت رواج یافته است. در این روش چربی های انباشته شده در شکم، پهلو ها، ران و باسن، بازو ها و اطراف گردن و صورت، شکسته می شوند و آماده ی دفع از بدن می شوند.

هم چنین چربی های شکسته شده در سوخت ساز بدن هم مفید هستند و در چربی سوزی کمک می کنند. لاغری و کاهش وزن در این روش به تنهایی با دستگاه ممکن نیست، در کنار آن حرکات ورزشی مناسبی هم هستند که باید مرتب انجام شوند. استفاده از دستگاه لاغری موضعی باید زیر نظر پزشک انجام شود تا از صحت آن مطمئن شوید

لاغری موضعی با دستگاه علاوه بر اینکه چربی ها را از بین می برد با امواج رادیویی که پخش می کند؛ باعث سفت شدن پوست می شود و در نتیجه از شل شدن پوست بعد از اینکه چربی ها از بین رفتند؛ جلوگیری می کند. به این روش به اصطلاح لیفتینگ پوست بدون جراحی می گویند. هم چنین این دستگاه درمان خوبی برای سلولیت است و در چند جلسه اول تاثیر آن به خوبی قابل مشاهده است

سبزیجات و میوه ها و غذاهای سالم

کیلینیک های زیبایی

در کیلینیک های زیبایی مختلفی که با مجوز رسمی فعالیت می کنند، این دستگاه ها وجود دارند که طبق دستور پزشک متخصص انجام می شود. از این دستگاه ها برای سفت شدن باسن و ران پا هم استفاده می شود. هم چنین با صاف شدن پوست صورت از پیری زودرس آن جلو گیری می کند. لاغری موضعی با دستگاه در یک جلسه ممکن نیست.

در نتیجه با توجه میزان چاقی افراد در 8 تا 12 جلسه انجام می شود که باید توجه داشت این جلسات به صورت مرتب انجام شوند که نتیجه دلخواه به دست بیایید. فاصله جلسات بستگی به نظر پزشک دارد و اغلب با فاصله ی یک هفته تا دو هفته انجام می شود.

به طور کلی برای لاغری و کاهش وزن، ورزش کردن و داشتن عادت غذایی مناسب بهتر از هر روش دیگری است. البته استفاده از دستگاه لاغری موضعی از روش های لاغری موضعی در کنار ورزش و رژیم غذایی مناسب موثر تر خواهد بود. 

 

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس و رزرو وقت