معرفی لاغری با ورزش بادی پامپ:

ورزش بادی پامپ فرم جدیدی از ترکیب ورزش و تناسب اندام، و شاخهای از ورزشهای هوازی است که ابتدا توسط لِز میلز اختراع شد و امروزه در سراسر جهان طرفدار دارد. کلاسهای این ورزش بین 45 تا 60 دقیقه طول میکشد که تقریبا حدود 600 کالری انرژی میسوزانید. در این ورزش ابتدا کار خود را با وزنههای سبک شروع کرده و سپس با هالتر به انجام تمرینات قدرتی و هوازی میپردازید به طوری که در نتیجهی این میزان از سوزاندن کالری، چربیهای اضافی از بین رفته، عضلات فرم گرفته و لاغری با ورزش بادی پامپ را تجربه خواهید کرد.

 

تجربه ی لاغری با ورزش بادی پامپ

 

طبق تحقیقات انجام شده و بر طبق گفتهی ورزشکاران، رشتههای هوازی از جمله بادی پامپ شیوهی مؤثری برای لاغری میباشند. لذا به دلیل ترکیب شدن این ورزش هوازی با حرکات قدرتی و استقامتی سرعت متابولیسم بدن افزایش یافته و چربی سوزی به حداکثر میزان خود میرسد که در نتیجهی آن افراد لاغری با ورزش بادی پامپ را تجربه میکنند.

 

همچنین تحقیقات مشخص کرده که اگر خواستار لاغری با ورزش بادی پامپ هستید و میخواهید میزان کالری ورودی روزانهی شما تغییری نداشته باشد، میتوانید یک سوم تا یک چهارم کالری ورودی خود را در طی 60 دقیقه ورزش بادی پامپ بسوزانید. نکتهی مهم در مورد لاغری با ورزش بادی پامپ این است که این کاهش وزن به صورت تدریجی خواهد بود زیرا میزان ورزش توصیه شده به صورت دو بار در هفته میباشد.

 

اگر مایل باشید تا پروسهی لاغری خود را با این ورزش افزایش دهید، باید با همان میزان ورزش کالری دریافتی روزانهی خود را کاهش دهید.

 

ایا ماساژ لاغری را برای لاغری شدن امتحان کرده اید + توضیح بیشتر کلیک

فواید ورزش بادی پامپ بر وضعیت لاغری اندامهای مختلف بدن:

 

  • بازوها و عضلات دو سر و سه سر خوش فرم شده و از تجمع چربی در این نواحی جلوگیری خواهد شد
  • پاها لاغرتر و البته قویتر خواهند شد
  • در نتیجهی چربی سوزی در نواحی شکمی و باسن، عضلات در این ناحیه خوش فرم خواهند شد
  • جهت افزایش تودهی عضلانی بدن خود نیازمند انرژی بیشتری در هر روز خواهید بود که اگر این ورزش را به همراه یک رژیم غذایی کم کالری انجام دهید کاهش وزن شدیدتری را تجربه خواهید کرد.

 

فاکتورهای دخیل در لاغری با  بادی پامپ

 

  • به دلیل اینکه این ورزش به صورت گروهی انجام میشود، حس رقابت برای دستیابی سریعتر به کاهش وزن سبب میشود تا میزان پیشرفت خود را مقایسه کرده و انگیزهتان برای لاغری افزایش یابد
  • فاکتور موسیقی نیز در این ورزش به عنوان محرک، کمک به افزایش انگیزه جهت رسیدن به کاهش وزن میکند

 

آیا شیوهی لاغری با  بادی پامپ مضراتی به همراه دارد؟

 

اگرچه اثربخشی این روش در کاهش وزن به صورت علمی اثبات شده است اما از طرفی نیز چون این ورزش تمریناتی مانند افزایش قدرت را به همراه دارد، به صورت بالقوه خطرناک بوده و اگر به درستی انجام نگیرند، میتوانند مشکلات جدی را به وجود بیاورند. به همین دلیل توصیه میشود که برای کاهش وزن بی خطر با این ورزش حتما در باشگاه کلاسهای تکنیکی خاصی را قبل از هر جلسهی تمرینی اجرا کنید تا نکات ضروری در این زمینه را به خوبی آموزش ببینید.

 

در آخر میتوان گفت که در ورزش بادی پامپ، با ثابت نگه داشتن کالری ورودی، افزایش سوخت و ساز چربی، افزایش اکسیژن رسانی به سلولها برای سوخت و ساز ذکر شده، حجم عضلانی افزایش یافته و لاغری رخ میدهد.

دسته‌ها: اخبار لاغری

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس و رزرو وقت