دمنوش های لاغری:

چربی سوزی و لاغری دغدغه امروز بسیاری از بانوانی است که به تناسب اندام و زیبایی اهمیت می دهند. بنابراین در پی  برآورده کردن نیاز مصرف کننده و بازار به روشها و راه هایی برای لاغری, امروزه شاهدیم که روشهای لاغری گیاهی, دمنوش های لاغری, قرص های لاغری, لاغری با دستگاه های جدید و مدرن, روز به روز افزایش می یابند. درنتیجه با افزایش راهها و روشهای گوناگون لاغری, افرادی که به دنبال تناسب اندام و زیبایی هستند سردرگم در انتخاب بهترین روش می مانند.

دمنوش لاغری

واقعیت این است که با رژیم غذایی مناسب و ورزش و استفاده از دمنوش های لاغری  وگیاهی با عوارض کمتر, می توان تا حدودی به کاهش چربی در بدن و چربی سوزی کمک کرد. ولی چربی هایی که در نواحی شکم و پهلو انباشته شده اند به راحتی خذف نخواهند شد.

بنابراین بهتر است  برای رسیدن به جواب, آیا دمنوش های لاغری واقعا لاغر می کند؟

بحث را به این صورت ادامه دهیم که افراد خواستار تناسب اندام, دو دسته اند:

  • دسته اول با از دست دادن مقدار از وزن خود در حدود 2 تا 3 کیلو گرم  راضی می شوند, حتی اگر مقداری چربی هنوز در نواحی شکم و بازوها و پهلوها باقی مانده باشد. برای این افراد رژیم غذایی به همراه ورزش و خوردن دمنوش های لاغری کافی است تا به آنچه می خواهند برسند. در واقع این دسته از افراد اهل ریسک و عمل لاغری یا هر نوع روشی که با استفاده از دستگاه های لاغری موضعی باشد نیستند. و ترجیح میدهند با روشهای سنتی و کاملا بدون عوارض به هدف و خواسته خود برسند حتی اگر زمان بیشتری بطلبد. در واقع تمایل دارند پروسه لاغری آهسته آهسته اتفاق بیفتد.

 

دمنوش لاغری

 

آیا دمنوش های لاغری واقعا لاغر می کند؟

اگر این سوال را از افراد دسته اول بپرسید که تمرکز خود را بر روی لاغری با انواع دمنوش ها ی لاغری گذاشته اند. در بیشتر موارد جواب مثبتی  دریافت خواهید کرد.

  • دسته دوم افرادی هستند که با کاهش وزن در حدود 2 تا 3 کیلوگرم راضی نخواهند شد. این افراد به دنبال یک اندام زیبا و جذاب هستند با شکمی صاف و تخت بدون هیچ گونه چربی زاید در ناحیه شکم و پهلو و بازو.

واقعیت این است که نظر افراد نسبت به اندام ایده آل متفاوت است . دسته دوم اندام خاص و به اصطلاح رایج این روز ها ژورنالی یا مدل ساعت شنی و.. را می خواهند. این مدل اندام با حذف تمام چربی های زاید و کاملا شکل گرفته و مدل دار با دمنوش های لاغری یا حتی ورزش و رژیم غذایی محقق نخواهد شد. معمولا این دسته برای لاغری موضعی و به دست آوردن اندامی شیک و جذاب خواهان ریسک بیشتری نسبت به گروه اول هستند و از دستگاه های مدرنی چون کویتیشن, آر اف , و …  و از روشهای عمل جراحی چون لیپولیز یا لیپوساکشن برای رسیدن به نتیجه دلخواه و اندامی ایده آلی که مد نظر دارند. استفاده می کنند. قطعا اگر از این افراد سوال شود که:

دم نوش لاغری

آیا دمنوش های لاغری واقعا لاغر می کند؟

جوابشان منفی است چون نوع لاغری مدنظر این افراد با دسته اول کاملا فرق دارد.

حال می پردازیم به گروه اول که با توجه به تمرکزی که روی لاغری با دمنوش های لاغری گذاشته اند احتمال نتیجه گیری در بلند مدت را خواهند داشت اگر شرایطی را رعایت کنند:

  1. همزمان با مصرف دمنوش های لاغری, کالری دریافتی روزانه بدنتان را کنترل کنید در واقع باید آن را کاهش دهید.
  2. حتما و قطعا همزمان با مصرف دمنوش های گیاهی, ورزش و پیاده روی به طور مستمر را در برنامه روزانه خود داشته باشید.

آیا دمنوش های لاغری واقعا لاغر می کند؟

بله دمنوش های لاغری تحت رعایت شرایط بالا, با سرعت بخشیدن به روند چربی سوزی و القا ذهنی به فرد استفاده کنند, در کاهش وزن  و لاغری تاثیر دارند.

دسته‌ها: اخبار لاغری

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس و رزرو وقت